banner

PUHKUS TÜRGIS

Broneeri reis Türki ANEX Touriga!

TÜRGİ

Riigist

Türgi on ainulaadne riik, mis ühendab idamaise maitse, sajanditepikkuse ajaloo uskumatult kauni looduse ja šiki teenindusega. See on üks neist riikidest, mida ümbritseb korraga neli merd: Vahemeri, Egeuse meri, Must meri ja Marmara meri. Türgi on uhke oma loodusliku mitmekesisuse üle: Marmarise smaragdmäed, Kemeri majesteetlikud kaljud, Antalya männimetsad, Beleki lõputud tasandikud, Side liivarannad ja Alanya sinised veed.

Türgis on palju hotelle igale maitsele, kus ka minimaalse eelarvega saab ANEX Tour pakkuda kõikehõlmavat puhkust. Türgi puhkus sobib absoluutselt kõigile: väikeste lastega turistidele,noortele, vabaõhuhuvilistele ja paaridele. Kuid ärge muretsege: keegi ei vii teid kõiki korraga ühte hotelli, lihtsalt hotelli infrastruktuuri mitmekesisus on liiga suur!

Türgi Vabariik asub peamiselt Lähis-Ida Aasia edelaosas ja osaliselt Kagu-Euroopas. Riigil on maismaapiir idas Gruusia, Armeenia, Aserbaidžaani ja Iraaniga, lõunas Iraagi ja Süüriaga ning läänes Kreeka ja Bulgaariaga. Tänu soodsale asukohale on Türgi kauni looduse ja ökoloogilise mitmekesisuse õnnelik omanik, ühendades endas ainulaadse segu Aafrika, Aasia ja Euroopa taimestikust ja loomastikust. Need maad on viljakad, nii et siin kasvab lopsakas taimestik, aga ka enamik puuvilju, mida näete oma linnade poodides.

Kliima

Kuna riigi maastik on peamiselt mägine, on Türgi kliima kontinentaalsete tunnustega mägine. Suved on tavaliselt kuumad ja kuivad, talved aga külmad ja lumerohked. Olenevalt piirkonnast on riigi ilmastikunäitajad erinevad. Egeuse ja Vahemere ranniku kliima on vahemereline subtroopiline, mis muudab talve pehmemaks ega jäta maapinnale lund. Turismihooaeg Türgis algab maist ja kestab novembrini.

Populaarsed sihtkohad teie puhkuseks Türgis

Kõige populaarsemad puhkusepiirkonnad

LENNU KVALITEET

Olenemata sihtkohast broneerite meiega alati ideaalse lennu! Lendate päikese kätte paljude tuntud lennufirmadega.

OMA REISIESINDAJA

Isiklik tugi teie sihtkohas on ANEX Touri jaoks iseenesestmõistetav. Meie reisiesindajad on oma ala professionaalid ja on teie käsutuses.

OMA TRANSFEER HOTELLI

Kohe pärast sihtlennujaamast väljumist võtavad meie reisiesindajad teid soojalt vastu ja meie tranfeerbussid viiavad teid turvaliselt broneeritud hotelli.