banner

PUHKUS BULGAARIAS

Broneeri reis Bulgaariasse ANEX Touriga!

BULGAARIA

Riigist

Meie reisijaid köidavad Bulgaaria kultuuri ainulaadsed omadused, mis on saadud tänu naabrusele selliste riikidega nagu Türgi ja Kreeka. Eelkõige köök – mitmekesine nii roogade kui ka maitsete poolest – tõeline gastronoomiline paradiis puhkajatele. 

Kliima

Bulgaaria reljeef ja asukoht võimaldavad nautida tüüpilist Kesk-Euroopa kliimat külma talve ja kuuma suvega. Riigi põhjaosa asub kontinentaalses kliimavööndis, samas kui riigi lõunaosas valitseb vahemereline kliima. Talvel on keskmine temperatuur mägipiirkondades -5 °C ja Musta mere rannikualal +1 °C. Suvel on keskmine temperatuur mere lähedal kuni +25 °C.

Kuurordid

Rannakuurordid

Bulgaaria merekuurortides on soodsad kliimatingimused, puhtad liivarannad, erinevate kategooriate hubased hotellid, huvitavad ekskursioonid ja puhkekohad. Suvi Bulgaarias ei ole mitte ainult kvaliteetne rannapuhkus, vaid ka võimalus taastada elujõudu ja parandada tervist balneoloogilistes ja SPA-keskustes.

Suusakuurordid

Umbes 30% Bulgaaria territooriumist moodustavad mäed, mille reljeef on üsna mitmekesine ja mis pakuvad külastajatele palju võimalusi puhkamiseks, sportimiseks ja meelelahutuseks. Suusahooaja kestus riigi kesk- ja kõrgmäestikukuurortides on umbes 130 päeva. Hotelle ja puhkekohti on palju, nii et iga turist leiab oma maitsele ja eelistustele vastava koha. Bulgaaria mäed on külalislahked, kuid ärge unustage, et nende ilu nautimiseks peate olema valmis, varustades ennast teabega valitud marsruutide, ilmastikutingimuste, samuti vastutustundliku suhtumisega loodusesse ja selle kaitsmisega.

Populaarsed sihtkohad teie puhkuseks Bulgaarias

Kõige populaarsemad puhkusepiirkonnad

LENNU KVALITEET

Olenemata sihtkohast broneerite meiega alati ideaalse lennu! Lendate päikese kätte paljude tuntud lennufirmadega.

OMA REISIESINDAJA

Isiklik tugi teie sihtkohas on ANEX Touri jaoks iseenesestmõistetav. Meie reisiesindajad on oma ala professionaalid ja on teie käsutuses.

OMA TRANSFEER HOTELLI

Kohe pärast sihtlennujaamast väljumist võtavad meie reisiesindajad teid soojalt vastu ja meie tranfeerbussid viiavad teid turvaliselt broneeritud hotelli.