banner

Taimaa

Broneeri reis Tai ANEX Touriga!

TAIMAA

Riigist

Tai Kuningriik on planeedi üks hämmastavamaid, unustamatumaid ja eksootilisemaid nurki, naeratuste ja lõputu positiivsete maa. Tai avaldab muljet oma külalislahkuse, ainulaadse looduse ilu ja kontrastiga, ühendades iidse kultuuri metropoli pideva elurütmiga. See riik on täis erksaid värve, vürtsikaid aroome ning piiramatul hulgal meelelahutusprogramme ja harivaid ekskursioone.

Täna on Tai üks Kagu-Aasia enimkülastatud riike. Siit leiab igaüks eranditult midagi oma maitse järgi.

Riigi kogupikkus põhjast lõunasse on umbes 1860 km. Tais leidub mitmesuguseid geograafilisi reljeefe: nii tasaseid alasid kui künklikke platood, mägesid. Osariigile kuuluvad paljud väikesed ja suured saared, mis asuvad Andamani ja Lõuna-Hiina mere rannikuvööndites. Osariigi pealinn on Bangkoki linn. Just siit saab alguse paljude turistide teekond, sest Bangkok on riigi suurim linn ja oluline transpordisõlm, mis ühendab Aasia riike. Teised Tai suuremad linnad ja kuurordid: Pattaya, Phuket, Koh Chang, Koh Samui, Krabi ja Hua Hin.

Kliima

Tai kliima on väga soodne. Riik asub subekvatoriaalvööndis, mistõttu on siin aastaringselt soe ja hubane.

Tai ilmad võib jagada kolmeks hooajaks: "kuum" – märtsist maini, "vihmane" – juunist novembrini ja "jahe kuiv" aastaaeg – novembrist veebruarini. Vihma sajab tavaliselt õhtul ja öösel.

Õhutemperatuur ei lange aastaringselt alla +25 °C ning kuumimal perioodil ulatub see +35 °C-ni. Mugav kraadide vahemik muudab teie Tais viibimise võimalikult mugavaks.

Vaatamisväärsused

Reisijad, kes ostavad puhkusereisid Taisse, peaksid kindlasti külastama Bangkoki peamisi vaatamisväärsusi, sealhulgas kuninglikku paleed ja Chakri dünastia muuseumi, Smaragd-Buddha templit, Lamava Buddha templit ning külastada "Kuninglikku jõge" – Chao Phraya.

Turistidel soovitatakse külastada ka James Bondi saart ja Phi Phi saarestikku. Sukeldumishuvilised peaksid külastama Similani saari, mis kuuluvad maailma kümne parima sukeldumiskoha hulka.

Ekstreemharrastuste austajatele meeldib kindlasti Top Tree seikluspark. Elevandiga ratsutamine, Safari World, Siam Niramit tantsuetendus, Siam Parki lõbustuspark, Cartoon Networki veepark pakuvad erksaid emotsioone.

Sukeldumine

Sukeldumine Tai troopilistel laiuskraadidel annab teile unustamatu elamuse. Vee temperatuur ei ületa kunagi +25-30 °C. Sukeldumiseks on parim hooaeg novembrist maini. Pattaya (Tai laht) ja Phuket (Andamani meri) on tunnustatud sukeldumiskeskused.

Populaarsed sihtkohad teie puhkuseks Tais

Kõige populaarsemad puhkusepiirkonnad

LENNU KVALITEET

Olenemata sihtkohast broneerite meiega alati ideaalse lennu! Lendate päikese kätte paljude tuntud lennufirmadega.

OMA REISIESINDAJA

Isiklik tugi teie sihtkohas on ANEX Touri jaoks iseenesestmõistetav. Meie reisiesindajad on oma ala professionaalid ja on teie käsutuses.

OMA TRANSFEER HOTELLI

Kohe pärast sihtlennujaamast väljumist võtavad meie reisiesindajad teid soojalt vastu ja meie tranfeerbussid viiavad teid turvaliselt broneeritud hotelli.