banner

Kuldsed liivad

KULDSED LIIVAD

Üldinfo

Kuulus Bulgaaria Riviera asub Varnast 18 kilomeetrit põhja pool. Pole raske arvata, et kuurort on oma nime saanud tänu peene kuldse liivaga puistatud rannale. Luksuslik loodus, soe meri ja kaunid liivarannad tervitavad teid Kuldsete Liivade kuurordis, kus saate mitte ainult päevitada, vaid ka lõbutseda igale maitsele. Merekliima, päikesevannid, soolade ja mikroelementide rikas merevesi, ravimuda ja mitmesugused ravimtaimed ning mineraalveeallikad võimaldavad teil oma organismi taastuda ja taastada.

Kliima

Suvel on keskmine õhutemperatuur +27 °C ja vesi soojeneb keskmiselt kuni +24 °C.

Rand ja meri

Ökoloogiline rand on märgistatud "Sinise lipuga", mis on garantii ohutuse, puhtuse ja kvaliteedi kohta. Kuurort pakub kõiki tingimusi aktiivseteks spordialadeks, eriti veespordialadeks: purjelauasõit, sukeldumine, veesuusatamine, purjetamine ja sukeldumine.

Vaatamisväärsused ja vaba aja veetmise võimalused

Ööelu Kuldsete Liivade piirkonnas on esindatud diskoteekide, ööklubide, baaride ja restoranidega. Suur hulk mänguväljakuid, spordikeskusi, arvutiklubisid, samuti laste täispuhutavad liumäed, basseinid, karussellid, ponide ratsutamine, laste teatrietendused jätavad palju meeldivaid ja unustamatuid muljeid. Just siia ehitati 2003. aastal Bulgaaria esimene veepark nimega "Aquapolis". See asub kuurordi lääneosas pargialal ja hõlmab 40 000 m² suurust ala. Seal on basseinid koos veeliumägedega, samuti kalju ronimiseks.

Kuurort on soodsa asukohaga. Siit pääseb Varnasse koos kirikute, muuseumide, turgude ja kauplustega ning kuulsasse Aladzha klaasist kloostrisse, mille nimi tähendab tõlkes "kirju". Oma nime on klooster saanud tänaseni säilinud seinamaalingute järgi. Võite ka jalutada, sõita Balchikisse, Cape Kaliakra, vaadata "Kivimetsat", külastada rannakarpide kasvandust.