banner

Sahl Hasheesh

SAHL HASHEESH

Üldine informatsioon

Eliitkuurort, mis on valmistatud araabia luksuse parimate traditsioonide järgi. Asub 18 km kaugusel Hurghada lennujaamast. Ideaalne koht turistidele, kes on harjunud kõrge teeninduse ja mugavusega: 12 km põlised rannad, hotellikompleksid, golfiväljakud, purskkaevud, veekanalid ja laguunid. Peamine põhimõte, mille järgi kuurort rajati, on “Ära kahjusta loodust”.

Tänu hästi arenenud infrastruktuurile on Sahl Hasheeshi ekskursioonid populaarsed eri kategooriate turistide seas: noorpaarid, lastega pered, golfimängijad ja sukeldumishuvilised.

Kliima

Ilm Sahl Hasheeshis rõõmustab päikesepaisteliste päevadega nii talvel kui ka suvel. Suhteliselt jahedatel kuudel (detsember-märts) on Sahl Hasheeshi lahes veetemperatuur +21–22 °С, õhutemperatuur +21–24 °С. Ülejäänud aja soojeneb õhk kuni +25–31 °С, vesi - kuni +24–28 °С.

Puhkus

Sahl Hasheeshis ekskursioone ostes loodavad turistid peamiselt rannapuhkusele. Selle kuurordi avaraid rahvarohkeid randu iseloomustab laitmatu puhtus, peen liiv, suurepärane vaade merele, aga ka õrn vetteminek, mis on eriti mugav noortele turistidele. Rannategevustest väärivad märkimist läbipaistva põhjaga paatidega väljasõidud, mis võimaldab imetleda koralle ja teisi süvamere elanikke ning teha fotosid.