banner

Makadi laht

MAKADİ LAHT

Üldine informatsioon

Makadi lahe kuurordipiirkond asub maalilise lahe kaldal, 35 km kaugusel Hurghadast. Asulate kaugus võimaldab teil saada esmaklassilise puhkuse osaks, eemal suurte kuurortlinnade saginast.

Makadi lahte peetakse auväärseks kuurordiks. Seal on suurepärane infrastruktuur, mis koosneb peamiselt Euroopa teenindustasemega 4 ja 5 tärni hotellidest.

Hurghada lähedus võimaldab sageli reisida kesklinna, teha sisseoste turul ja kaubanduskeskustes. Makadi kuurordi suur pluss on see, et hotellid on osa ühtsest ansamblist ja territooriumid on omavahel seotud.

Sukeldumine

Makadi lahes on 2 korallriffi – keskrannas ja Abu Nachishi saarel. Algul sügavale sukeldudes võib kohata mureenet, riffhaisid ja nõlvasid, kuid snorgeldades paistavad silma värvilised korallid ja kalad. Teine riff ümbritseb saart, kuid hoovused on siin piisavalt tugevad, nii et sukelduda saab ainult koos juhendajaga. Teine populaarne Makadi lahe riff asub Giftuni saarel. Veetemperatuur Makadi lahes ei lange alla +20 °C, nii et ujuda ja veealust maailma uudistada saab aastaringselt.

Meelelahutus ja ekskursioonid

Makadi lahe ilm lubab ekskursioone teha ilma hooajaliste pausideta, kuigi suvekuudel on seda kõrge õhutemperatuuri tõttu keerulisem teha.

Olles ostnud ekskursiooni Makadi lahes, ei tohiks te piirduda mere ja rannaga. Võite minna veeparki, akvaariumi, surfama või vaatamisväärsusi vaatama. Adrenaliiniannuse saad kolmetunnisel kõrbetuuril džiipide või ATV-dega. Kui paadireisid on lähemal, tasub rentida jaht või sõita klaasist panoraamakendega laevaga. See on suurepärane võimalus näha veealust maailma neile, kes kardavad sukelduda.