El Gouna – Veneetsia Egiptuses

Hurghada on Egiptuse üks populaarsemaid puhkuse- ja turismisihtkohti. Linn asub Kairo ja Luxori lähedal Punase mere rannikul, mis võimaldab reisijatel mitte ainult külastada ajaloolisi vaatamisväärsusi, vaid nautida ka meelelahutust veeretkedel.

Egiptuse Veneetsiat kutsutakse väikeseks El Gouna kuurordiks, mis asub Hurghadast umbes 30 kilomeetri kaugusel. Enne seda ebatavalist paljudest saartest koosnevat linna astute jahile. Seejärel ootab teid ees reis väikeste mootorpaatidega mööda maalilisi taevasinise veega kanaleid, mida ümbritsevad mitmesugused traditsioonilises ja kaasaegses stiilis arhitektuurilised ehitised.

Merel teeb teie jaht peatuse, et saaksite snorgeldada. Sukeldudes maski ja lestadega Punase mere selgesse vette, tutvuvad ekskursioonil osalejad vapustava ja elujõulise veealuse maailmaga, kus elavad korallid ja värvilised eksootilised kalad.

Lisaks sellele rahulikule ja mõõdetud tegevusele, mis siiski rõõmu valmistab, pakutakse teile erksaid emotsioone kiirelt banaaniga sõitmisest. Kiirustage läbi värskendava vee, tõstes pritsmete purskkaevu!

Ja kalapüük aitab teil lõõgastuda ja pärast aktiivset meelelahutust lõõgastuda.